
Органайзер 2/3 мілкий з прозорою кришкою Stanley "Fatmax Pro"; 14 лотків, 43х 27х 6,4 см
1 813 ₴
- В наявності
- Код: FMST1-75779
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС
Органайзер Stanley "FATMAX" (FMST1-75779):- Міцна, небитка, прозора кришка з полікарбонату
- Штабелюються завдяки бічному блокуванню
- Сумісний з усіма іншими організаторами FatMax
- Захист від пилу та дощу: IP53
-
Характеристики
Габаритні розміри432 мм x 267 мм x 64 мм
Кількість секцій14 штук
Габарити паковання 460x260x60 мм
Вага брутто1,450 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Кількість відділень/кишень | 14 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 67 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 813 ₴

