
Свердло по цеглі STANLEY : Ø= 10 x 120 /80 мм
74 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: STA53120-QZ
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло для цегли Stanley STA53120-QZ 10 мм
Циліндричне свердло Stanley STA53120-QZ призначене для роботи з такими матеріалами: бетон, цегла, природний і штучний камінь. Розхідник виготовлений із високоякісного металу, саме завдяки цьому він справляється швидко зі своєю роботою й не ламається або затуплюється. Посилений корпус і фрезерована спіраль забезпечують високу швидкість свердління. Рекомендується під час роботи використовувати засоби захисту, як-от маску або респіратор і окуляри. Оскільки будівельна стружка та пил можуть потрапити в дихальні шляхи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина робочої частини | 80 мм |
| Загальна довжина | 120 мм |
| Набір | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 ₴

