
Рівень магнітний STANLEY "Classic Box Level" : L= 200 см. 3 капсули
2 463 ₴
- В наявності
- Код: STHT1-43117
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рівень STANLEY STHT1-43117 – професійний інструмент призначений для вертикальних і горизонтальних вимірів при будівництві, реконструкції та монтажі обладнання. Корпус виготовлений з алюмінієвого профілю.
ОСОБЛИВОСТІ РІВНЯ МАГНІТНОГО STANLEY STHT1-43117
- Потужні магніти з рідкоземельних елементів
- Збільшена блокова центральна капсула рівня для легкого зчитування показань
- Великі бічні капсули
- М'які торцеві ударопоглинаюча заглушки на корпусі
- Нова форма корпусу коробчатого перерізу
- Більш легка чистка після використання
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ STANLEY STHT1-43117
- Довжина – 2000 мм
- Кількість капсул – 3 шт
- Матеріал - алюміній
- Похибка - 0,5 мм/м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип рівня | Механічний |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Вимірювальні колби | 1-колба 45°, 1-колба 90°, 1-колба 180° |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 48 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 463 ₴

