
Тример мережевий B+D : P= 250 Вт, ширина покосу- 23 см, 11500 об/хв
2 060 ₴
- В наявності
- Код: GL250-QS
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС
Тример електричний Black&Decker (GL250):Особливості тримера Black&Decker GL250:
- Підійде для роботи на невеликих ділянках
- Просте й безпечне кріплення кабелю
- Система подавання волосіні Reflex (одна робоча волосінь)
- Нижнє розташування двигуна
- Ергономічний і компактний дизайн, мала вага
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Потужність двигуна | 0.3 к. с. |
| Ширина скошування ножа | 230 мм |
| Максимальна кількість обертів | 11500 об/хв |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 250 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 060 ₴

