
Ящик для інструменту на 2 колесах пластиковий STANLEY "Mobile Contractor Chest" 60х 38х 43 см
4 779 ₴
- В наявності
- Код: 1-97-503
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик ДЛЯ ІНСТРУМЕНТІВ НА КОЛЕСАХ ПЛАСТИЧНИЙ STANLEY "MOBILE CONTRACTOR CHEST" 60 Х 38 Х 43 СМ
- Знімний органайзер
- V-подібний паз у кришці ящика для зручності розташування деталі під час пиляння
- Корисний об'єм 53 літри/12 галонів
- Переносний лоток для транспортування інструменту та дрібних деталей, водночас у ящику залишається місце під великий інструмент, оскільки довжина лотка становить лише 2/3 від довжини ящика
- Розміри, см — 60,3 x 37,5 x 43
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 779 ₴

