
Насадка викруткова STANLEY: Pozidriv PZ2 x 25 мм. "GOLD". 6 (Уп/Шт.)
188 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 1-13-635
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бита хрестова PZ2 х 25 мм Stanley (Стенлі) 6 шт. (1-13-635)
Набір із 6 вставок підвищеної твердості PZ2 х 25 мм із шестигранним хвостовиком 1/4" Expert Extra Hard Torsion Bit;
Матеріал вставок: Хромо-ванадієва легована сталь S2 з титановим покриттям;
Тип шліца: PZ2;
Довжина: 24 мм.
Кількість предметів в упаковці: 6 од
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Хрестоподібний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | PZ 2 |
| Квадрат | 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 ₴

