
Ящик для інструменту STANLEY "FatMax" TSTAK VI 44 х 33 х 17.6 cм
3 725 ₴
- В наявності
- Код: FMST1-71969
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик-органайзер професійний Stanley FATMAX
артикул FMST1-75796
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ:
- Всі модулі системи Stanley FatMax Tstak і DeWALT Tstak можуть бути скріплені один з одним за допомогою бічних фіксаторів Переставні роздільники для оптимальної організації простору
- Двокомпонентна верхня ручка забезпечує зручність перенесення обєму 8 л
- Вага 4,2 кг
- Товщина стінок 3,0 мм
- Розмір 44 x 33,2 x 17,6 см
- Виконаний з високоміцного індустріального пластика з високими показниками ударостойкості, стійкості до ультрафіолету і дії хімічних речовин.
- Ергономічна довга металева ручка витримує велику вагу, зручна для зачіпки і перенесення в будівельних рукавичках.
- Спеціальне бокове кріплення для зчеплення з іншими модулями систем Stanley FatMax Tstak і DeWALT Tstak.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 332 мм |
| Висота | 176 мм |
| Вага | 4.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 725 ₴

