
Тример мережевий B+D : P= 550 Вт, ширина покосу- 30 см, 7500 об/хв, жилка Ø=1.6 мм
4 090 ₴
- В наявності
- Код: BESTE630-QS
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки потужності 550 Вт та ширині косіння 30 см цей триммер гарантує оптимальну ефективність.
Він оснащений технологією POWERCOMMAND.
Натискання кнопки тримера POWERCOMMAND автоматично скидає вашу волосінь, щоб ви могли постійно використовувати свій інструмент, не налаштовуючи котушку.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Виробник BLACK+DECKER
Антивібраційна система немає
Вага, кг 2.6
Косильний інструмент волосінь
Максимальна кількість обертів, об/хв 7500
Потужність двигуна, кВт 0.55
Тип двигуна електричний
Тип рукоятки пістолетна
Ширина косіння, см 30
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ножа | 300 мм |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 090 ₴

