
Газонокосарка 4-колісна мережева B+D : P= 1400Вт, шир/вис. покосу- 340/20-70 мм, травозбірник- 40л
9 952 ₴
- В наявності
- Код: BEMW461BH-QS
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ГАЗОНОКОСИЛКА 4-КОЛЕСНА ЕЛЕКТРИЧНА BLACK+DECKER 1400 ВТ 340/20-70 ММ 40 Л
Особливості BEMW461BH
- • Потужна компактна косарка потужністю 1400 Вт і косінням 34 см із новою ергономічною ручкою.
- • Система Edge-Max для ефективного різання поблизу країв.
- • Ідеально підходить для садів до 300 кв.м.
- • Обгумована ергономічна ручка Bike Design дає змогу керувати увімкненням косарки будь-якою рукою.
- • Новий дизайн леза гарантує високу продуктивність, пропонуючи найкращий урожай трави + 80% та найкращі результати різання.
- • Індикатор наповнення травозбірника попереджає про потребу зупинки косіння для спорожнення травозбірника.
- • Центральне регулювання висоти косіння від 20 до 70 см.
- • Вбудована ручка спрощує транспортування.
Технічні характеристики BEMW461BH
- Виробник BLACK+DECKER
- Бічний викид трави немає
- Вага, кг 14.4
- Висота косіння, мм 4 положення, 20-70
- Двигун Щітковий
- Колеса передні/задні 135/210, мм
- Матеріал корпусу пластик
- Потужність двигуна, кВт 1.4
- Об'єм травозбірника, л 40
- Привод руху (самохідний) немає
- Регулювання висоти косіння Рудий Soft Touch
- Режим мульчування немає
- Рекомендована площа косіння, кв.м до 300
- Країна-виробник Китай
- Тип газонокосарки мережева
- Травозбірник пластиковий
- Ширина косіння, см 34
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 300 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 340 мм |
| Висота скошування | 20 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 952 ₴

