
Ящик для інструментів STANLEY "FatMax Mid-Size Chest" на колесах, професійний, 74.8 х 51.6 х 43 см
8 966 ₴
- В наявності
- Код: FMST1-73601
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
STANLEY FMST1-73601 - це ящик для інструменту підвищеної міцності і ємності.
Особливості:
- Високоміцна металева ручка
- Металеві замки
- Знімний широкий лоток з додатковою ручкою для зручного використання
- Зверху на кришці ящика є металеві рейлінги для можливості кріплення додаткового устаткування з допомогою еластичних тросів
- Відмінна маневреність за рахунок особливої форми днища
- Можливість зручно розмістити заготовки при пилянні з допомогою V-образного паза в кришці
- Знімний вертикальний органайзер для зберігання ручного інструменту
- Міцні обрезинені колеса діаметром 7 (178 мм)
- Для додаткового захисту вмісту є вушка для навісного замку
- Захист вмісту за рахунок водозахисного ущільнення по периметру кришки ящика
- Для надійної фіксації вантажу на кришці вантажу є вбудований стопер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 748 мм |
| Ширина | 516 мм |
| Висота | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 966 ₴

