
Ніж STANLEY з висувним лезом з відломними сегментами : M= 18 мм, L=160 мм.
143 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 1-10-151
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж STANLEY з висувним лезом з відломними сегментами : M= 18 мм, L=160 мм.
Ніж "SM" з 18-мм лезом із відламувальними сегментами
Корпус із двох литих половин забезпечує швидку заміну леза

Движок забезпечує надійну фіксацію леза в декількох положеннях
Задня частина корпусу має щілину, призначену спеціально для відламування сегментів леза
Характеристики:
Тип леза Сегментоване
Довжина: 160 мм
Довжина леза 110 мм
Ширина леза 18 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип інструменту | Ніж |
| Форм-фактор | висувний |
| Довжина леза | 110 мм |
| Ширина леза | 18 мм |
| Довжина інструменту | 160 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴

