
Сумка для інструменту STANLEY "FatMax" на 2 колесах і з телескопічною ручкою, 44х 25х 44 см
7 656 ₴
- В наявності
- Код: FMST1-80148
- +380 (73) 606-74-38
Характеристики та опис
-
Основні
-
Виробник
-
Країна виробник
США
-
Стан
Новий
-
Тип
Сумка
-
-
Габаритні розміри
-
Вага
0.44 кг
-
-
Користувальницькі характеристики
-
Кількість кишень
30
-
Об`єм
0.001728
-
Сумка Stanley FatMax на колесах FMST1-80148
Інструментальна сумка Stanley серії FatMax виготовлена з високоміцних матеріалів, які розраховані на тривалий термін експлуатації. Ця модель сумки має ті якості, які гарантують виконання якісної й ефективної роботи.
Продуманий дизайн із внутрішніми кишенями та петлями, які підтримують організацію простору та дають змогу зберігати цілу низку різних речей. Безліч відділень і кишень дають змогу акуратно та компактно розмістити навіть дрібні деталі.
Для зручності транспортування призначені плечовий ремінь і телескопічна висувна ручка.
Виготовлена з високоякісної тканини (плетіння 600х600 д).
Вага сумки становить 5,12 кг.
- Міцна зносостійка тканина (поліестер) 600 х 600 день
- Водонепроникне дно з 4 пластиковими ніжками для захисту сумки від зношування
- Безліч кишень і петель для максимальної організації зберігання
- Телескопічна ручка
- Розмір — 44х 25х 44 см
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень/кишень | 30 |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 440 мм |
- Ціна: 7 656 ₴

