
Насадка викруткова USH DIATIN : TORX T40 x 25 мм. титанове покриття, алмазне напилення. Уп. 10 шт.
1 035 ₴
- В наявності
- Код: UUSG0032399
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Біта з титановим покриттям з алмазним напиленням TORX T40 X 25 мм 10 шт USH UUSG0032399 (Німеччина)
Опис UUSG0032399:
- Покриття DiaTiN являє собою комбінацію покриття TiN з DLC (алмазоподібним вуглецем).
- Подвійний титановий шар.
- Твердість поверхні 3000 Vickers (стандартний біт TIN близько 2500 за Vickers).
- Торсіонна геометрія.
- Швидке блокування кріплення.
- Захист від іржі.
Технічні характеристики UUSG0032399
| Виробник | USH |
| Квадрат | 1/4" |
| Розмір | T40 |
| Довжина, мм | 25 |
| Кількість в пачці, шт. | 10 |
USH — компанія, створена 1976 року в Німеччині. Має великий металургійний досвід і з самого початку USH спеціалізується на виробництві інструментів для «механічних інструментів». Сьогодні став одним із найбільших виробників тримачів біт у Європі, відомий своєю надійністю.
Компанія розробила безліч моделей насадок-викруток та інших аксесуарів, таких як шнекові екстрактори і твердосплавні скрайбери. USH виробляє свій повний асортимент в Німеччині з особливою ретельністю, щоб створювати і розвивати високу якість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USH |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Шестигранний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | Т 40 |
| Квадрат | 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 035 ₴

