
Газонокосарка 4-колісна мережева B+D : P= 1200 Вт, ширина покосу - 32 см, травозбірник - 35 л
6 691 ₴
- В наявності
- Код: BEMW451-QS
- +380 (73) 606-74-38
ГАЗОНОКОСАРКА 4-КОЛЕСНА ЕЛЕКТРИЧНА BLACK+DECKER 1200 ВТ 320/20-60 ММ 35 Л
Якщо вам потрібна надійна садова техніка, то варто вибрати газонокосарку BLACK+DECKER BEMW451-QS. Вона підходить для дачних ділянок, садових територій і приватних об'єктів. З такою газонокосаркою можна швидко та легко зрізати зайву траву, надати газону естетичного вигляду, додавшися ідеально рівної висоти покриву. У неї досить потужності, щоб впоратися навіть із мокрою травою та товстими пучками. Завдяки великим колесам газонокосарка без пригод і труднощів проходить нерівні ділянки саду. Вона не перекидається, немає небезпеки травм під час роботи різальних елементів. Якщо дотримуватися елементарних правил експлуатації, газонокосарка слугуватиме довго та не зажадає ремонту. У неї надійні деталі, забезпечена якісне збирання — впевнені, що це буде найкраще придбання для вашого саду та городу.
Переваги
- Електрокосилка працює від стаціонарної мережі 220 В, що виключає часті зупинки для підзаряджання акумулятора або дозаправляння паливом.
- Електричний двигун потужністю 1200 Вт вирізняється екологічністю і високою продуктивністю за низького рівня шуму.
- Система підвищення крутного моменту на ножі для косіння високої трави без перевантаження двигуна. Передавання крутного моменту на ніж від високообертистого колекторного двигуна відбувається через ремінне передавання зі зниженням частоти обертання і збільшенням крутного моменту.
- Система EdgeMax. Заходи для трави на краях деки спільно з передніми колесами, що вузько встановлені, дають змогу скошувати траву впритул до стіни.
- Вікно контролю наповнення травозбірника дає змогу вчасно зупинити косіння для звільнення травозбірника.
Характеристики:
- Напруга мережі: 220 вольтів.
- Споживана потужність: 1200 ватів.
- Висота зрізу: 20-60 мм.
- Ширина скошування: 320 мм.
- Об'єм травозбірника: 35 літрів.
- Регулювання висоти зрізу: передня/задня.
- Вага: 8,33 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D&P |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 20 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
- Ціна: 6 691 ₴

