
Тример мережевий B+D : P= 350 Вт, покос Ø= 25 см, 11500 об/хв, жилка Ø=1.6 мм
2 513 ₴
- В наявності
- Код: GL360SB-QS
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тример мережевий B+D : P= 350 Вт, покос Ø= 25 см, 11500 об/хв, жилка Ø=1.6 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 250 мм |
| Максимальна кількість обертів | 11500 об/хв |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 350 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 513 ₴

