
Кущоріз мережевий B+D : P= 450 Вт, довжина ножів l= 50 cм, крок зубця- 18 мм
3 803 ₴
- В наявності
- Код: BEHT251-QS
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кущоріз мережевий Black & Decker BEHT251-QS дає змогу швидко обробити кущі та дерева. Цей кущоріз вимагає під'єднання до центральної мережі або генератора.
- Довговічні, надійні та гострі металеві ножі.
- Ідеально підходить для обрізання невеликих живих огорож
- Збалансований і компактний інструмент
- Захисний кожух додатково захищає оператора
- Зручна ручка
Характеристики:
- Живлення: електромережа
- Мах товщина різу: 18 мм
- Вихідна потужність: 450 Вт
- Довжина леза: 500 мм.
- Тип ножа: двостороння шина
- Напруга: 220 В
- Тип двигуна: електричний
- Захист від випадкового увімкнення: Так
- Вага: 2,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий кущоріз |
| Довжина шини | 500 мм |
| Відстань між ножами | 18 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 450 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Вага | 2.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 803 ₴

