
Кущоріз акумуляторний B+D : Li-Ion 3.6 В, 1.1 Агод, довжина ножів l= 10 см, крок зубця - 23 мм
2 474 ₴
- В наявності
- Код: GSL200-QW
- +380 (73) 606-74-38
Опис
Ефективним помічником у роботі на присадибній ділянці стануть акумуляторні ножиці BLACK+DECKER GSL200-QW, які є універсальними та підходять для стриження трави та чагарнику. Цей інструмент простий і надійний, міцний корпус захищений від проникнення пилу. Інструмент зручно тримати в руках, що спільно з його невеликою масою забезпечує високий рівень комфорту для оператора. Навіть після роботи впродовж тривалого часу в нього не виникне відчуття втоми. Інструмент має стильний корпус, виготовлений із матеріалів високої якості. Час роботи, яке забезпечує повний заряд акумулятора, дозволить виконати заплановані дії та забезпечити якісний результат. Інструмент міцний і надійний, розрахований на часте використання, і здатний витримувати різні навантаження.
Переваги
- Садові ножиці 3,6 В - ідеальне рішення для догляду за невеликими кущами і краями газону.
- Відмінна ергономіка: легкі і зручні.
- Вбудований літій-іонний довговічний акумулятор, завжди готовий до роботи.
- Док-станція і окремий зарядний пристрій для зручного зберігання і зарядки.
- Вбудований світлодіодний індикатор зарядки.

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | B&D |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Довжина шини | 100 мм |
| Відстань між ножами | 23 мм |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 3.6 В |
- Ціна: 2 474 ₴

