
Пістолет клейовий мережевий STANLEY Ø=7 мм "Mini DualTemp" для стержнів P=15 Вт
606 ₴
- В наявності
- Код: 6-GR15
- +380 (73) 606-74-38
Клейовий пістолет STANLEY 6-GR15 (США/64)
Особливості 6-GR15:
- Ідеальний для хобі, виробів і ремонтних робіт.
- Зручний перемикач вибору температурного режиму.
- Призначений для роботи з клеєм у вигляді міні-стрижнів.
- Дозволяє використовувати клей з високою температурою плавлення в режимі високої робочої. температури, а двотемпературний клей - у обох режимах.
- Складна підставка для безпечного і зручного розміщення інструменту під час роботи.
- Використовує термоклей в стрижнях O7,0 мм: 1-GS10DT.
- Потужність - 15 Вт .
- Напруга живлення - 220 В.
Технічні характеристики 6-GR15
| Виробник | STANLEY |
| Вага, кг | 0.21 |
| Час розігріву, хв | 1 |
| Діаметр клейового стрижня, мм | 7 |
| Потужність, Вт | 15 |
| Робоча температура, град. | 180 |
Вже понад 170 років STANLEY розробляє і виробляє інструмент, який допомагає зробити роботу швидше і зручніше. Багато з того, що є зараз галузевим стандартом, було розроблено інженерами STANLEY. В активі компанії більше 150 патентів на винаходи.
Інструмент STANLEY працював на всіх відомих світових будівництвах 19-го і 20-го століття. Зараз він є найпопулярнішим у світі брендом ручного інструменту, а компанія забезпечує понад 25% світового споживання, постачаючи інструмент на всі континенти.
З появою електроінструменту у 30-х роках бренд STANLEY, уже тоді відомий у всьому світі, також приєднався до створення нового напряму. З 60-х років електроінструмент STANLEY завойовував ринки Північної й Латинської Америки, а пізніше з'явився в Азії та Європі, де він представлений у найбільших мережах товарів для дому та ремонту.
Вимогливі європейські та американські споживачі високо оцінюють продуктивність, якість виконання і надійність електроінструменту під маркою STANLEY. Тепер інструмент STANLEY доступний і в нашій країні.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Діаметр стрижня | 7 мм |
| Максимальна робоча температура | 180 град. |
| Вага | 0.21 кг |
- Ціна: 606 ₴

