
Ящик для інструменту STANLEY series 2000 : 2 органайзери, лоток, металеві замки, М= 610х270х284 мм.
2 947 ₴
- В наявності
- Код: 1-92-067
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик Stanley із металевими замками 61 см
артикул 1-92-067
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ
Ящик пластмасовий з 2-ма вбудованими органайзерами, лотком і металевими замками
Металеві замки, 2 відділення для болтів і гайок в кришці
Лоток для часто використовуваних аксесуарів і інструментів
Розміри 61 x 27 x 28,4 см
артикул 1-92-067
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ
Ящик пластмасовий з 2-ма вбудованими органайзерами, лотком і металевими замками
Металеві замки, 2 відділення для болтів і гайок в кришці
Лоток для часто використовуваних аксесуарів і інструментів
Розміри 61 x 27 x 28,4 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 284 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 947 ₴

