
Органайзер пластиковий STANLEY : 210 х 115 х 35 мм, 10 комірок, з переставними перегородками
241 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: STST81679-1
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер пластиковий STANLEY : 210 х 115 х 35 мм, 10 комірок, з переставними перегородками
- Розмір 21 х 11.5 х 3.5 см — Матеріал пластик — 10 відділень — Знімні перегородки для зберігання дрібних і великих деталей — Прозора кришка
Опис
Завдяки ергономічній конструкції органайзера STANLEY ви завжди маєте швидкий доступ до дрібних деталей і аксесуарів. Ударостійка прозора кришка з полікарбонату має унікальну конструкцію, яка утримує відділення для зберігання на місці. За допомогою переставних перегородок можна регулювати розміри відділень, щоб максимально ефективно використовувати простір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Кількість відділень/кишень | 10 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 241 ₴

