
Рівень магнітний STANLEY "FatMax Xtreme" : L= 90 см, 3 капсули, 1 ручка, алюмінієвий
2 296 ₴
- В наявності
- Код: 0-43-637
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Габаритні розміри упаковки 0-43-637
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 934 | 64 | 28 |
Особливості 0-43-637
✔ Алюмінієвий корпус на 20% більше міцної конструкції коробчатого перетину, ніж інші рівні Stanley
✔ Дві фрезеровані робочі поверхні
✔ Отвори для захвату з накладками з двох матеріалів
✔ Відлиті поверх корпусу рівня захисні заглушки на торцях, які поглинають енергію удару, для забезпечення збереження точності рівня при його випадкових падіннях
✔ Накладки на отворах для захвату прикріплені гвинтами до корпусу
✔ 3 капсули: 1 горизонтальна і 2 вертикальні
✔ Капсули рівня в міцних суцільних акрилових блоках
✔ Центральна капсула рівня збільшеного розміру
✔ Кришки капсул рівня малої кривизни для легкої чистки
✔ Магнітна підстава
✔ В 2 рази більше потужні магніти з рідкоземельних елементів
✔ Висока точність: похибка +/- 0,5 мм/м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип рівня | Механічний |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Висота | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 296 ₴

