
Органайзер 1/3 мілкий з прозорою кришкою Stanley "Fatmax Pro"; 8 лотків, 43х 15х 6,4 см
1 335 ₴
- В наявності
- Код: FMST1-75781
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС
Органайзер Stanley "FATMAX" (FMST1-75781):- Міцна, прозора кришка з полікарбонату
- Штабелюються завдяки бічному блокуванню
- Сумісний з усіма іншими органайзерами FatMax
- Захист від пилу і дощу: IP53
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Кількість відділень/кишень | 8 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 64 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 335 ₴

