
Ящик для інструменту глибокий STANLEY "FatMax" TSTAK III 44 х 33 х 18 см
3 099 ₴
- В наявності
- Код: FMST1-71968
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик інструментальний "FatMaxTM TSTAK III" з висувною секцією 44 x 33,17 x 17,6 см
Особливості:
✔ Для зберігання речей, кріплення. Завжди все на своєму місці
✔ Пересувні роздільники для оптимального формування органайзера під свердла, біти, кріплення і ін.
✔ Корисний об’єм: 8 л
✔ Товщина стінок: 2.8-3.0 мм
✔ Двокомпонентна ручка зверху кожного блоку гарантує легкий і зручний підйом і перенесення
✔ Можливість нарощування: все блоки можуть бути встановлені один зверху іншого
✔ Міцні бічні засувки для надійної фіксації.
✔ Інноваційний дизайн: міцний і жорсткий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴

