
Свердло по кераміці та склу STANLEY : Ø= 8 мм
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: STA53242-QZ
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло для кераміки STANLEY 8 мм (STA53242-QZ). Діаметр: 8 мм. Матеріал: вольфрамова сталь. Застосовується для свердління керамічних плит, плитки, скла. Тип хвостовика: циліндричний. Довжина робочої частини: 50 мм. Загальна довжина: 100 мм. Призначено для використання з дрилями. Максимальна швидкість обертання: 1500 об/хв. Інструмент стійкий до перегрівання. Не підходить для металу та бетону. Паковання: блістер. Виробник: STANLEY. Країна виробництва: Германия. Сертифікати: ISO 9001
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По склу/кераміці |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Набір | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴

