
Органайзер пластиковий STANLEY : 357 х 229 х 48 мм, 22 комірки, з переставними перегородками
655 ₴
- В наявності
- Код: STST81681-1
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Органайзер пластиковий STANLEY : 357 х 229 х 48 мм, 22 комірки, з переставними перегородками
- Кількість відділень: 22
- Призначення: для дрібниць / метизів
- Форм-фактор: органайзер
- Матеріал: пластик
- Габарити без упаковки: 357 × 229 × 48 мм
- Переставні роздільники: так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Кількість відділень/кишень | 22 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 357 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Висота | 48 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655 ₴

