
Кущоріз мережевий B+D : P= 500 Вт, довжина ножів l= 50 cм, крок зубця- 22 мм
4 237 ₴
- В наявності
- Код: BEHTS301-QS
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ШМАДКЕЗ BLACK+DECKER 450 ВТ ПОЛОТНО 50 CM Крок зуба 22 ММ
— призначений для підрізування живоплоту.
• 50 см ножі та 22-мм хід ножів підходять до роботи з великими кущами
• Довговічні, надійні та гострі металеві ножі
Технічні характеристики:
• Потужність, Вт: 500
• Мах товщина різання, мм: 22
• Довжина леза, мм: 500
• Тип ножа: двохсторонній
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий кущоріз |
| Довжина шини | 500 мм |
| Відстань між ножами | 22 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 500 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 237 ₴

