
Кущоріз мережевий B+D : P= 600 Вт, довжина ножів l= 60 cм, крок зубця- 25 мм
4 779 ₴
- В наявності
- Код: BEHTS501-QS
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КУЩОРІЗ МЕРЕЖЕВИЙ B&D: P= 600 ВТ, ДОВЖИНА НОЖІВ L= 60 CМ, КРОК ЗУБЦЯ- 25 ММ Характеристики Кущоріз Black&Decker BEHT251: Різновид Кущорізи Джерело живлення Мережа Потужність 0.45 кВт Полотностійка 1815 обертів/хв Довжина шини 500 мм Відстань між ножами 16 мм Вага 2.16 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Black+Decker |
| Тип | Мережевий кущоріз |
| Довжина шини | 600 мм |
| Відстань між ножами | 25 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 600 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Вага | 2.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 779 ₴

