
Круг відрізний по металу STANLEY : Ø= 115х22 мм, h=1мм DW
64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: STA32632-QZ
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг відрізний по металу STANLEY : Ø= 115х22 мм, h=1мм DW
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴

