
Свердло по металу STANLEY "Super-Lock : HSS, Ø= 1,5 x 62/22 мм. хвостик HEX 1/4"
64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: STA50003-XJ
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу STANLEY "Super-Lock : HSS, Ø= 1,5 x 62/22 мм. хвостик HEX 1/4"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Діаметр | 1.5 мм |
| Довжина робочої частини | 22 мм |
| Загальна довжина | 62 мм |
| Набір | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴

