
Дриль ударний мережевий B+D : P= 710 Вт, 2800 об/хв, 47600 уд/хв, швидкозатискний патрон Ø=1.5-13 мм
3 252 ₴
- В наявності
- Код: BEH710-QS
- +380 (73) 606-74-38
Дриль ударний 710 Вт BLACK + DECKER BEH710-QS (США / Китай)
Надійна і ергономічна ударний дриль Black+Decker BEH710 підвищеної потужності нової серії Omega5 з швидкозатискний патрон для виконання ремонтних робіт з різними матеріалами. Невелика вага, компактний і добре прогумований корпус забезпечує комфорт роботи з інструментом
Особливості BEH710:
- Потужність 710 Вт, підходить для домашнього використання.
- Електронне регулювання швидкості, кнопка з фіксацією для тривалих робіт.
- Реверс.
- Бічна рукоятка для додаткового управління.
- Блокування шпинделя для більшого комфорту та зручності зміни оснащення.
- Компактна і легка.
- Включає в комплект 4 свердла.
Технічні характеристики BEH710
| Виробник | BLACK+DECKER |
| Потужність, Вт | 710 |
| Розмір патрона, мм | 13 |
| Частота ударів, уд/хв | 47600 |
| Частота обертів, об/хв | 2800 |
| Максимальний діаметр свердління (дерево), мм | 25 |
| Максимальний діаметр свердління (метал), мм | 13 |
| Максимальний діаметр свердління (бетон), мм | 13 |
| Довжина кабелю, м | 3 |
| Вага, кг | 2.19 |
| Патрон | швидкозатискний |
| Комплектація |
|
Компанія Black&Decker є найбільшим світовим виробником електроінструментів та приладдя. Її відділення електропобутових пристроїв – лідер в США і входить в число світових конкурентів – виробників компактних побутових електроприладів.
На сьогоднішній день компанія Black & Decker є учасником світового ринку і виробником якісних продуктів, що використовуються як всередині будинку, так і зовні, а також для промислових застосувань. Вона також є головним постачальником інформаційних систем і послуг для урядових та комерційних клієнтів у всьому світі. Модельні ряди продуктів Black & Decker® займають лідируюче положення у відповідних секторах ринку більш ніж в 100 країнах, при цьому приблизно половина доходів надходить з-за меж Сполучених Штатів.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 47600 уд/хв |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.19 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Довжина кабелю | 3 м |
- Ціна: 3 252 ₴

