
Свердло по цеглі STANLEY FATMAX : Ø= 4 x 75 /35 мм
103 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: STA58500-QZ
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по цеглі STANLEY FATMAX : Ø= 4 x 75 /35 мм
Свердло Stanley призначене для буріння бетону, каменю та цегляної кладки за допомогою перфоратора або дрилі з ударною дією. Виготовлено з високоякісної сталі, що забезпечує тривалий термін експлуатації. Крім того, дана модель оснащена тригранним хвостовиком, що запобігає обертання в патроні.
Характеристика:
Тип виробу: Свердло
Матеріал обробки: Бетон, Камінь, Цегла
Тип: Спіральне
Хвостовик: Тригранний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | Тригранний |
| Діаметр | 4 мм |
| Довжина робочої частини | 35 мм |
| Загальна довжина | 75 мм |
| Набір | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 ₴

