
Органайзер пластиковий STANLEY : 272 х 189 х 46 мм, 17 комірок, з переставними перегородками
379 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: STST81680-1
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер Stanley 272х189х46 мм (STST81680-1) має 17 відділень. Оснащений знімними перегородками для моделювання відділень.Особливості і характеристики: Оснащений прозорою кришкою. Призначення для дрібних елементів Розмір 11" Осередків органайзера 17 шт Зміна розмірів відділень Матеріал пластик Розмір: 272х189х46 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Кількість відділень/кишень | 17 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Висота | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴

