
Рюкзак для інструменту STANLEY "FatMax" з поліестеру 600; 30х50х34 см
6 385 ₴
- В наявності
- Код: FMST1-80144
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак для інструменту STANLEY "FatMax" з поліестеру 600; 30х50х34 см
✔ Рюкзак для інструменту — робоча станція з 4 відділеннями
✔ Конструкція поєднує високоміцний високоякісний гнучкий поліетиленовий матеріал тарпаулін із поліестеровою тканиною щільністю 600 день
✔ Велике відкрите відділення для швидкого доступу до довгих інструментів, органайзерів, електроінструменту тощо.
✔ Безліч кишень і тримачів для різного інструменту
✔ Захищене м'якими вставками відділення для ноутбука
✔ Відділення для особистих речей: гаманця, ключів, мобільного телефона тощо.
✔ Ергономічні м'які вставки на задній стороні рюкзака
✔ Лямки з м'якими вставками для комфорту під час перенесення важкого вмісту
✔ Жорстке водонепроникне пластикове дно
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Рюкзак |
| Кількість відділень/кишень | 4 |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 385 ₴

