
Свердло по цеглі STANLEY : Ø= 5 x 85 /50 мм
54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: STA53085-QZ
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
СВЕРДЛА ПО ЦЕГЛІ STANLEY
- Діаметр 5 мм,
- Тип хвостовика: циліндричний
- Унікальна якість кріплення твердосплавної пластини високотемпературної пайкою міддю для максимальної стійкості і захисту від поломки
- Посилений стовбур і велика фрезерована спіраль для найвищої міцності і одночасно дуже високій швидкості проходки
- Підходить для буріння бетону, цегляної кладки, природного і штучного каменю, цегли, плитки і т. п.
- Надійне високоміцне свердло
- Діаметр 5 мм,
- Тип хвостовика: циліндричний
- Унікальна якість кріплення твердосплавної пластини високотемпературної пайкою міддю для максимальної стійкості і захисту від поломки
- Посилений стовбур і велика фрезерована спіраль для найвищої міцності і одночасно дуже високій швидкості проходки
- Підходить для буріння бетону, цегляної кладки, природного і штучного каменю, цегли, плитки і т. п.
- Надійне високоміцне свердло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Загальна довжина | 85 мм |
| Набір | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 ₴

