
Газонокосарка 4-колісна мережева B+D : P= 1600Вт, шир/вис.покосу- 380/20-70 мм, травозбірник- 45 л
10 740 ₴
- В наявності
- Код: BEMW471ES-QS
- +380 (73) 606-74-38
Компактна косарка потужністю 1.6 кВт та шириною косіння 38 см з новою ергономічною ручкою.
Система Edge-Max для ефективного косіння поблизу перешкод.
Ідеально підходить для садів площею до 500 кв.м.
Є рукоятка, яка повертається на 20 градусів у кожний бік для поліпшення маневреності.
Новий дизайн леза гарантує високу продуктивність, найкращі результати косіння.
Ємність травозбірника 45 л.
Індикатор наповненості тазбірника: дозволяє дізнатися, коли травозбірник має бути спустошений.
Регулювання висоти косіння: 20-70 мм.
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
Бічний викид трави: ні
Вага, кг: 16.7
Висота косіння, мм: 4 положення, 20-70
Двигун: Щіточний
Коліса передні/задні: 135/210 мм
Матеріал корпусу: пластик
Потужність двигуна, кВт: 1.6
Об'єм травозбірника, л: 45
Привід руху (самохідна): ні
Регулювання висоти косіння: Важіль Soft Touch
Режим мульчування: ні
Рекомендована площа косіння, кв.м: до 500
Тип газонокосарки: м'якість
Травозбірник: пластиковий
Ширина косіння: 38
Вбудована ручка спрощує транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 500 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Висота скошування | 20 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип пересування | Несамохідна |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.7 кг |
- Ціна: 10 740 ₴

