
Насадка викруткова USH DIATIN : Pozidriv PZ1 x 25 мм. титанова, алмазне напилення. Уп. 10 шт.
1 035 ₴
- В наявності
- Код: UUSG0032360
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замп хреста титанове покриття діаманта запилення PZ1x 25 мм паковання 10 шт. код UUSG0032360
Відвертна насадка з титановим покриттям і алмазним запиленням PZ1 - 1/4" від фірми USH довжиною 25 мм призначено для використання шуруповертів і гайкокерів. Це категорія DiaTin биты.
Основою DiaTin біта є біт форми Torsion, який має покриття TIN (нітрид титану). На цей TIN покриття додатково наноситься вольфрам-алмаз-карбонове покриття. За допомогою спеціального покриття можна безпечно зв’ язатися між бітом і гвинтом у робочому профілі.
Переваги:
- Полегшення в роботі за рахунок зменшеної сили тиску при завертанні
- Значне зменшення відштовхуючої сили (Cam-Out)
- Підвищена продуктивність
- Підвищена економія
- Збільшення терміну служби, підвищена інтенсивність
- Оптимальна міцність поверхні повністю покриваючого титан-карбідового шару
Характеристики:
- Тип посадки — POZIDRIV (хреста)
- Розмір - PZ1/ PZ2
- Довжина - 25 мм
- Розмір приземлення - 1/4"
- Матеріал - сталь
- Кількість у пакунку - 10 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USH |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Хрестоподібний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | PZ 1 |
| Квадрат | 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 035 ₴

