
Шліфмашина вібраційна мережева B+D: P= 270 Вт, платформа 92 х 190 мм, хід 2 мм
4 484 ₴
- В наявності
- Код: KA330E-QS
- +380 (73) 606-74-38
Опис KA330E:
- Шліфмашина з системою DUOSAND інноваційної технології (подвійна фільтрація), що забезпечує на 70% більше діапазон відсмоктування пилу і збільшує швидкість роботи.
- "Чиста" система всмоктування для ефективного збору відходів.
- Швидкість: менше пилу означає менше прибирання після роботи.
- Потужний 270 Вт мотор призначений для виконання всіх шліфувальних робіт.
- Прозорий пилозбірник — забезпечує надзвичайно ефективне збирання пилу під час шліфування й дає змогу швидко простежити його заповнення.
- Легко вийняти та прикріпити мішок — легке спорожнення.
- Кріплення наждачного паперу на липучці або затискачі — швидка підготовка до роботи.
- Ергономічні ручки дають змогу комфортно працювати.
Технічні характеристики KA330E
| Виробник | BLACK+DECKER |
| Вага, кг | 1.9 |
| Джерело живлення | мережа |
| Споживана потужність, Вт | 270 |
| Розмір підошви, мм | 92 x190 |
| Розмір шліфувального паперу, мм | 115х230 |
| Регулювання обертів | є |
Компанія Black&Decker є найбільшим світовим виробником електроінструментів та приладдя. Її відділення електропобутових пристроїв — лідер у США та входить до світових конкурентів — виробників компактних побутових електроприладів.
На сьогодні компанія Black&Decker є учасником світового ринку та виробником якісних продуктів, які використовуються як усередині дому, так і зовні, а також для промислових застосувань. Вона також є головним постачальником інформаційних систем і послуг для державних і комерційних клієнтів у всьому світі. Модельні ряди продуктів Black&Decker® займають провідне положення у відповідних секторах ринку у понад 100 країнах, водночас приблизно половина вантажів надходить через межі Сполучених Штатів.
| Виробник | BLACK+DECKER |
| Потужність, Вт | 270 |
Компанія Black&Decker є найбільшим світовим виробником електроінструментів та приладдя. Її відділення електропобутових пристроїв — лідер у США та входить до світових конкурентів — виробників компактних побутових електроприладів.
На сьогодні компанія Black&Decker є учасником світового ринку та виробником якісних продуктів, які використовуються як усередині дому, так і зовні, а також для промислових застосувань. Вона також є головним постачальником інформаційних систем і послуг для державних і комерційних клієнтів у всьому світі. Модельні ряди продуктів Black&Decker® займають провідне положення у відповідних секторах ринку у понад 100 країнах, водночас приблизно половина вантажів надходить через межі Сполучених Штатів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 270 Вт |
| Вага | 1.9 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
- Ціна: 4 484 ₴

