
Свердло універсальне швидкісне STANLEY : Ø= 11 мм. (метал/дерево/пластик)
286 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: STA51113-QZ
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло універсальне швидкісне STANLEY 11 мм. Модель: STA51113-QZ. Призначений для свердління в металі, дереві та пластику. Діаметр: 11 мм. Матеріал: високовуглецева сталь. Спосіб оброблення: загартування. Тип хвостовика: циліндричний. Довжина робочої частини: 60 мм. Загальна довжина: 120 мм. Рекомендована швидкість обертання: 2000-3000 об/хв. Особливості: швидке свердління, висока міцність. Сумісність: ручні та електричні дрилі. Паковання: блістер.. Вага: 0,1 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | Універсальний |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 11 мм |
| Довжина робочої частини | 60 мм |
| Загальна довжина | 120 мм |
| Набір | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴

