
Ящик для інструменту STANLEY "Mobile Job C": пластиковий, 2 колеса, металеві замки, 768х 490х 476 мм
8 415 ₴
- В наявності
- Код: 1-92-978
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ЯЩИК ДЛЯ ІНСТРУМЕНТІВ НА КОЛЕСАХ ПЛАСТИКОВИЙ STANLEY "MOBILE JOB C" 768 Х 490 Х 476 ММ З МЕТАЛІЧНИХ ЗАМКАМІ
Ящик великого об'єму з колесами "Mobile Job Chest" з металевими замками пластмасовий. Велика місткість і зручне транспортування. Великі металеві петлі з вушками для замків. Кріпильні елементи типу "метелик" для кріплення рівня, ножівки або аксесуарів. Великі 6"/15.24 см міцні колеса. Великий лоток для інструментів із двома відділеннями, що закриваються. Зручна широка телескопічна ручка.
Технічні характеристики
- Тип — візок для інструментів
- Розміри — 76,8 x 49,0 x 47,6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Ящик переносний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 768 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 476 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 415 ₴

