
Пила ланцюгова акумуляторна B D : Li-Ion 36 В, 2,5 Агод, шина L= 30 см, 45 ланок
16 308 ₴
- В наявності
- Код: GKC3630L20-QW
- +380 (73) 606-74-38
Опис
Пила ланцюгова акумуляторна 36 В, акумулятор 2.0 Аг Li-Ion, шина 30 см, безключовий натягувач, натяг ланцюга без інструменту, ланцюг 3/8, 45 ланок, 1,1 мм, автоматична подача масла. Високопродуктивна акумуляторна ланцюгова пила BLACK+DECKER GKC3630L20-QW являє собою сучасний високотехнологічний інструмент, наявність якого дозволить суттєво спростити виконання робіт по розпилюванню. Оснащення акумулятором надає можливість використовувати інструмент в будь-якому місці, де в цьому виникла необхідність. Його заряду вистачає на тривалий час автономного використання. У комплекті поставляється інструкція, чохол для шини, який дозволить забезпечити безпечне зберігання і транспортування, а також зарядний пристрій. Наявність спеціалізованого щитка для рук забезпечує безпечні умови оператора інструменту. Також цьому сприяє наявність запобіжника. Виробник забезпечив можливість візуально контролювати рівень масла. Це дозволить його своєчасно додавати, що продовжить термін служби акумуляторної пилки.
Переваги
- Акумуляторна технологія поєднує свободу місця застосування бензопили з такими перевагами електропили, як тиха робота, відсутність вихлопних газів, можливість робіт у приміщенні, простоту в обслуговуванні і відсутність необхідності приготування паливної суміші.
- Порівняно з електропилкою, відсутність мережевого кабелю знімає ризик ураження струмом при перепилюванні кабелю.
- Натяг ланцюга без інструменту для економії часу і сил.
- Автоматична подача масла як у бензопили.
- Візуальний контроль за рівнем масла збільшує ресурс інструменту.
- Акумулятор сумісний зі всієї садової та домашньою побутовою технікою BLACK+DECKER платформи 36 Вольт.
- Час зарядки акумулятора 2 Ач: 90 хвилин. Обсяг робіт на одному заряді акумулятора 2 Ач: до 17 різів.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Рівень шуму | 92.8 дБ |
| Вага | 5.21 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
- Ціна: 16 308 ₴

