
Ящик експозиційний STANLEY : 328 х 229 х 155 мм, синій
256 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: STST82743-1
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик експозиційний STANLEY : 328 х 229 х 155 мм, синій
Користувальницькі характеристики
| Артикул виробника | STST82743-1 |
|---|---|
| Висота, мм | 155 |
| Довжина, мм | 328 |
| Комплектація | Скринька - 1 шт |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина, мм | 229 |
Матеріал: Поліпропілен. Колір: Синій. Довжина, мм: 328. Ширина, мм: 229. Висота, мм: 155. Комплектація: Скринька - 1 шт. Артикул виробника: STST82743-1. Може бути використаний для різних рішень для зберігання. Може використовуватися з невеликими вішалками для забезпечення можливості настінного монтажу. Легкий доступ до матеріалів, що зберігаються
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шухляда |
| Кількість відділень/кишень | 1 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 328 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Висота | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256 ₴

