
Насадка викруткова для гіпсокартону STANLEY : Phillips PH2 x 25 мм, обмежувач
94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: STHT0-16137
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Біта магнітна STANLEY STHT0-16137 перетворює будь дриль в гвинтоверт. Дозволяє забезпечити ідеальну глибину установки гвинтів. Сталеве кільце — обмежувач захищає поверхню гіпсокартону. Магнітне жало дозволяє утримувати гвинт на місці. Також дозволяє легко кріпити гіпсокартонні плити до каркасу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Біта |
| Тип шліца | Шестигранний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | PH 2 |
| Квадрат | 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 ₴

