
Насадка викруткова STANLEY : Phillips PH2 x 25 мм "GOLD". 6 (Уп/Шт.)
188 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 1-13-689
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір біт Stanley 1-13-689 — це міцні вставки із шестигранним хвостовиком і завдовжки 25 мм.
Мають підвищену твердість і відповідають стандартам Iso 1173 і Din 3126.
Тип: Набори біт
Тип біти: PH (хрестові)
Кількість предметів в упаковці: 6
Додаткові характеристики:
Призначення: відкручування/закручування із шестигранним хвостовиком 1/4"
Розмір: 25 мм
Комплектація: Біти — 6 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Хрестоподібний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | PH 2 |
| Квадрат | 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 ₴

