
Рівень магнітний STANLEY "Classic Box Level" : L= 150 см. 3 капсули
2 034 ₴
- В наявності
- Код: STHT1-43115
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рівень магнітний STANLEY "Classic Box Level" : L= 150 см. 3 капсули (DW)
- Довжина: 1500 мм
- Кількість капсул: 3
- Точність: 0.5 мм / м
- Рукоятки: ні
- Тип корпусу: коробчатий
- Матеріал корпусу: алюміній, пластик
- Підвісний: так
- Наявність магніту: так
- Фрезеровані поверхні: так
- Протиударний: так
- Зеркальна капсула: ні
- Поворотна капсула: ні
- Протиударні заглушки: так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип рівня | Механічний |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Вимірювальні колби | 1-колба 45°, 1-колба 90°, 1-колба 180° |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 48 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 034 ₴

