
Сумка поясна "Basic Stanley Personal Pouch" з поліестеру; 24х15,5х6 см
523 ₴
- В наявності
- Код: 1-96-179
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Сумка поясна "Basic Stanley Personal Pouch" з поліестера. 24х15,5х6 см
- Зручна сумка для особистих речей і приладдя
- Ткань 600x600 ден: зносостійка, міцна довговічна.
- Велике відділення на блискавці
- Добре підходить для необхідних речей - торбинки, ключів, карти
- Надійний захист особистих речей і приладдя
- Кишеня для навігатора GPS або мобільного телефону
- Можна використовувати різні ременя для різних розмірів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 24 см |
| Висота | 15.5 см |
| Товщина | 6 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523 ₴

