
Ящик для інструментів STANLEY 28" на колесах з телескопічною ручкою 71x33x30.5 мм
6 247 ₴
- В наявності
- Код: FMST1-75761
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для інструментів STANLEY 28" на колесах з телескопічною ручкою 71x33x30.5 мм
✔ Ящик інструментальний із високоміцного пластику з колесами та ручкою для транспортування
✔ Телескопічна ручка створює зручність під час транспортування
✔ Знімний піддон-лоток
✔ Широка ергономічна ручка для перенесення ящика, інтегрована в кришку
✔ Вологозахист — тип IP53
✔ Сталеві антикорозійні клямки
✔ Об'єм 11,9 літра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 305 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 247 ₴

