
Свердло по бетону, каменю (бур) STANLEY : SDS+, Ø= 20 x 200 /150 мм
256 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: STA54087-QZ
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
СВЕРДЛО (БУР) ПО БЕТОНУ ТА КАМЕНЮ SDS-Plus STANLEY
- Діаметр: 20 мм
, Довжина: 200 мм
- Тип хвостовика: SDS-Plus
- Призначений для свердління бетону, армованого бетону, цегляної кладки, натурального каменю
- Агресивна конструкція головки з плоскими ріжучими крайками виконаними для зменшення зносу, дає підвищену міцність, швидкість свердління і тривалий термін служби
- Спіраль з відвідними канавками для найкращої швидкості проходки завдяки одночасному відведення шламу по канавкам і оптимального перенесення енергії ударної
- Дизайн різальноі головки з кутом 140° дозволяє проводити більш точне свердління при підвищеній зносостійкості і тривалості терміну служби
- Посилений стовбур із загартованої сталі збільшує максимальну навантаження і підвищує межу міцності
- Діаметр: 20 мм
, Довжина: 200 мм
- Тип хвостовика: SDS-Plus
- Призначений для свердління бетону, армованого бетону, цегляної кладки, натурального каменю
- Агресивна конструкція головки з плоскими ріжучими крайками виконаними для зменшення зносу, дає підвищену міцність, швидкість свердління і тривалий термін служби
- Спіраль з відвідними канавками для найкращої швидкості проходки завдяки одночасному відведення шламу по канавкам і оптимального перенесення енергії ударної
- Дизайн різальноі головки з кутом 140° дозволяє проводити більш точне свердління при підвищеній зносостійкості і тривалості терміну служби
- Посилений стовбур із загартованої сталі збільшує максимальну навантаження і підвищує межу міцності
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина робочої частини | 150 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Кут заточування | 140 град. |
| Набір | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256 ₴

