
Кущоріз акумуляторний B+D : Li-Ion 18 В, 2 Агод, довжина ножів l= 45 см
7 341 ₴
- В наявності
- Код: GTC18452PC-QW
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кущоріз акумуляторний B+D : Li-Ion 18 В, 2 Агод, довжина ножів l= 45 см
Про товар
Кущоріз Black+Decker акумуляторний - інструмент призначений для виконання робіт у саду або на присадибній ділянці.
Компанія Black+Decker була заснована 1910 року в місті Балтимор (США). Її творці - інженери Дункан Блек і Алонзо Деккер. В компанії відстежують та впроваджують нові технології, а також шукають власні інноваційні рішення, щоб розширювати та вдосконалювати свої лінійки інструментів. Якість, потужність, комфорт, інновації - це те, за що споживачі так люблять їхні вироби.
Особливості:
- ергономічний дизайн;
- бездротовий пристрій для роботи на ділянці без клопоту з кабелем;
- загартоване сталеве лезо подвійної дії довжиною 45 см легко підрізає гілки;
- блокування пуску підвищує зручність, не вимагаючи постійного утримання під час безперервних вмикань;
- прогумоване руків'я запобігає ковзанню і дає повний контроль над інструментом;
- інноваційна функція Powercommand легко усуває зажовування одним натисканням кнопки, скорочуючи час простою.
Характеристики
Бренд Black+Decker Країна-виробник Китай Тип Кущорізи Тип живлення Акумуляторні Довжина шини 450 мм Максимальний діаметр гілок 18 мм Вага 3.84 кг Особливості Захист від випадкового запускуХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Довжина шини | 450 мм |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 18 В |
| Вага | 3.84 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 341 ₴

