
Ящик для інструменту 24" пластмасовий "Stanley Line Toolbox"; 59.5 x 28.1 x 26 см
2 577 ₴
- В наявності
- Код: 1-79-218
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик інструментальний "Stanley Basic Toolbox" пластмасовий 59.5 x 28 x 26 см STANLEY 1-79-218
Особливості та переваги- Ящик розміром 24" з керованим однією рукою замком
- Інноваційний дизайн, міцна конструкція, великий обсяг зберігання
- Ручка збільшеної ширини з м'якою накладкою
- Переносний лоток для транспортування інструменту та дрібних деталей, водночас у ящику залишається місце під великий інструмент
- Органайзери в кришці для дрібних деталей
- Розмір: 59.5 x 28.1 x 26 см
Матеріал виготовлення: Пластик
Розміри: 59.5 x 28.1 x 26 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Ящик переносний |
| Кількість відділень/кишень | 24 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 281 мм |
| Висота | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 577 ₴

