
Газонокосарка 4-колісна мережева B+D : P= 1800 Вт, ширина покосу - 42 см, травозбірник - 40 л
10 740 ₴
- В наявності
- Код: BEMW481BH-QS
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ГАЗОНОКОСИЛКА 4-КОЛЕСНА ЕЛЕКТРИЧНА BLACK+DECKER 1800 ВТ 420/20-70 ММ 40 Л
Конструкція ручки для поліпшення ергономіки.
Ідеально підходить для великих садів до 600 м2.
80% Покращене різання та збирання.
Передня й задня осі регулювання висоти важеля 20-70 см.
Функція ролика дає змогу використовувати смугастий газон.
Характеристики Газонокосарка електрична Black&Decker BEMW481BH:
Ширина захоплення, см 42
Висота зрізу, мм 20-70
Двигун електричний
Корпус пластиковий
Потужність, Вт 1800
Об'єм травозбірника, л 50
Привод руху немає
Регулювання висоти зрізу 6 параметрів висоти
Режим мульчування немає
Тип газонокосарки мережева
Травозбірник пластиковий
Вага, кг 17.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 600 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Висота скошування | 20 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 740 ₴

